Zmiana Planu

O mnie

Aranżacja wnętrza, to dla mnie, coś więcej niż wypełnienie pustej przestrzeni przedmiotami. To dostosowanie miejsca w którym żyjemy lub pracujemy, tak aby przebywanie w nim sprawiało nam przyjemność, dawało poczucie ładu i było przy tym ergonomiczne. Często, w miejscach w których przebywamy od dawna, czujemy się przytłoczeni i nie możemy odpocząć, to właśnie czas na zmiany! Czas żeby zmienić swoje wnętrze, zmienić swoje emocje i zmienić swoje życie! Chętnie Ci w tym pomogę! 

Etapy projektowania:

Współpracę projektową zaczynam niezobowiązującego spotkania z Inwestorem, na miejscu inwestycji lub w biurze projektowym. Po ustaleniu formy współpracy podpisujemy umowę a Inwestor opłaca 50% zaliczkę. Następnie wykonywana jest inwentaryzacja na miejscu inwestycji.

Podczas kolejnego spotkania, przedstawiam projekt koncepcyjny w minimum dwóch wariantach.

Jeżeli Inwestor zaakceptuje propozycję, następnym etapem jest przygotowanie pozostałych rysunków (w przypadku projekt kompleksowego) oraz wizualizacji. Po ich otrzymaniu przez Inwestora, następuje wpłata reszty wynagrodzenia, lub 30% wartości w przypadku projektu kompleksowego i resztę wynagrodzenia po otrzymaniu całości dokumentacji.

Całość dokumentacji dostarczam Inwestorowi w formie papierowej (na życzenia również elektronicznej) złożonej w teczce.

Projekty

To use Projekty please download the app


VIA QRCODE

QR Code

VIA APPSTORES

Not available in appstores yet.

Appstore
Google Play

Oferta

To use Oferta please download the app


VIA QRCODE

QR Code

VIA APPSTORES

Not available in appstores yet.

Appstore
Google Play

Facebook

Kontakt